Çıkış / Exit

İşleminiz Yapılıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
English

Aksaray Organize Sanayi Bölgesinde 14 yeni yatırımcıya 75.000 metre kare sanayi parseli tahsisi yapıldı.

_____OSB Yönetim Kurulu toplantısı Aksaray Valisi Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan ÂLİMOĞLU başkanlığında, OSB Yönetim Kurulu, Başkan Vekili Aksaray Belediye Başkanı Nevzat PALTA, Yönetim Kurulu Üyeleri Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali ÖZTÜRK, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Yusuf İNCEER, OSB Bölge Müdürü İsmet ÇAĞLAR'ın katılımıyla yapıldı.


Toplantı sonrası bir açıklama yapan Aksaray Valisi Orhan ÂLİMOĞLU ve Belediye Başkanı Nevzat PALTA, Aksaray OSB’nin yatırımcılara önemli avantajlar sağladığını bildirdiler.

Aksaray Valisi Orhan ÂLİMOĞLU yaptığı açıklamada, Aksaray Organize sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu tarafından 2011 yılında 40 yatırımcıya 350.637 metrekare parsel tahsisi yapıldığını söyledi.

Vali ÂLİMOĞLU, Aksaray’ın demiryolu, deniz ve hava limanlarına yakınlığı ile Türkiye’nin ortasında kavşak noktasında bulunmasının yatırımcılara önemli avantajlar sağladığını bildirdi.


Aksaray OSB’de yatırımların artarak devam ettiğini belirten Vali Alimoğlu, 2011 yılında çeşitli alanlarda üretim yapacak 40 yeni yatırımcıya parsel tahsisi yaptıklarını söyledi.

OSB Yönetim Kurulu’nun Aksaray'da yatırım yapmak için karar alan ve müracaatını yapan firmaların tahsislerinin hemen yaptığını ifade eden Vali Alimoğlu, ‘’OSB Yönetim Kurulu olarak istişareli olarak meseleleri olgunlaştırarak değerlendiriyoruz. Hep beraber Aksaray'da yatırımların artarak devam etmesi için gayret gösteriyoruz’’dedi.


Aksaray Belediye Başkanı ve OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nevzat PALTA'da yaptığı açıklamasında 3. OSB için hazırlık yaptıklarını belirterek, 6.000’e ulaşan istihdamın kısa zamanda 10.000’e çıkarılması için çalıştıkların söyledi.

Aralık ayı başında 4 yatırımcıya yeni tahsis, son olarak Aksaray’da yatırım kararı alan 14 yeni yatırımcıya toplamda 75.000 metrekare parsel tahsisi yaptıklarını belirten Belediye Başkanı Nevzat PALTA, ‘’Her platformda yatırımcıları Aksaray’a davet ediyoruz. Aksaray’da yatırım yapan ulusal ve uluslar arası büyük firmaları örnek gösteriyoruz. Bu kapsamda her geçen gün daha iyiye doğru gidiyoruz.’’dedi.

 

14 YENİ YATIRIMCIYA 75.000 METRE KARE SANAYİ PARSELİ TAHSİS EDİLDİ

Aksaray Organize Sanayi Bölgesinde 14 yeni yatırımcıya 75.000 metre kare sanayi parseli tahsisi yapıldı. _____OSB Yönetim Kurulu toplantısı Aksaray Valisi Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan ÂLİMOĞLU başkanlığında, OSB Yönetim Kurulu, Başkan Vekili Aksaray Belediye Başkanı Nevzat PALTA, Yönetim Kurulu Üyeleri Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali...
erotik diyet sitesi