Çıkış / Exit

İşleminiz Yapılıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
English

Kaymakam Ümit Altay, Çanakkale'nin Ezine İlçesi'nde 1977 yılında doğdu.

İlk ve ortaöğrenimini Çanakkale'de tamamlayan Altay 1996 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'ne girdi. 2002 yılında mezun olan Altay 2004'e kadar özel sektörde çalıştıktan sonra bu tarihte İçişleri Bakanlığı tarafından İl Planlama Uzman Yardımcısı olarak Bursa Valiliği emrine atandı.

2005 yılında Strateji Geliştirme Başkanlığı emrine naklen atanan Altay burada İçişleri Bakanlığı'nın 2010-2014 Stratejik Planı'nı yapan ve Kamu Yönetiminde Stratejik Planlama adlı kitabı yazan ekipte yer aldı.

Ümit Altay 2005 yılında Şule hanım ile evlenmiştir. 2008 yılında Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak mülki idare amirliği mesleğine adım atan Altay 8 ay süreyle Balıkesir-Gömeç'te vekil kaymakam olarak çalıştıktan sonra 1 yıl boyunca İngiltere'de University of Reading'te akademik çalışmalarda bulundu. Sayın Altay ileri derecede İngilizce bilmektedir.

95. Dönem Kaymakamlık Kursu'nu üstün başarıyla tamamlayan Ümit Altay asaleten Sarıyahşi Kaymakamlığı'na atandı.

2011 yılı Ağustos ayında vatani görevini yapmak üzere geçici olarak görevinden ayrılan Ümit ALTAY 1 Şubat 2012 tarihinden itibaren Sarıyahşi'de görevine devam etmektedir.

İletişim Formu

Ümit ALTAY

Kaymakam Ümit Altay, Çanakkale'nin Ezine İlçesi'nde 1977 yılında doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Çanakkale'de tamamlayan Altay 1996 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'ne girdi. 2002 yılında mezun olan Altay 2004'e kadar özel sektörde çalıştıktan sonra bu tarihte İçişleri Bakanlığı tarafından İl Planlama Uzman Yardımcısı olarak Bursa...

Fatih ÜNSAL

Sarıyahşi Belediye Başkanı Fatih ÜNSAL, 11 Nisan 1975 tarihinde Ankara' nın Şereflikoçhisar İlçesinde doğdu.İlk,Orta ve Lise öğrenimini Sarıyahşi ilçesinde tamamladıktan sonra Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümünde öğrenimine devam etti.Vatani görevini yaptıktan sonra ilçemizde ticaret ve tarımsal faaliyetler ile iştigal ettikten sonra 2001 yılında Almanya' ya gitti. Almanya' da...
erotik diyet sitesi